O nás

Od roku 2006 pro Vás přinášíme možnost nákupu nových autodílů přes internet. Tento směr jsme v podstatě zavedli a nastavili jsme určitá pravidla, která konkurence převzala. Snažíme se věci dělat jinak a do obchodu zavádíme inovující prvky, jen proto, abychom Vám usnadnili výběr a samotný nákup.

Od konce roku 2013 přicházíme s další novinkou na českém trhu a tou je prodej použitých autodílů kompletně přes internet. Řadíme to jako druhý zásadní počin na českém trhu co se týče autodílů. Bazar, neboli použité autodíly mají svá specifika, které zákazník musí akceptovat, pokud chce obchod uzavřít. Snažíme se jednat vždy „fair play“, ale je potřeba si uvědomit, že zde obchodujeme s použitým zbožím. Proto zákazník musí počítat s tou variantou, že nakupuje zboží, u kterého jeho životnost může být na konci.  

Děkuji za důvěru Jareš Jiří

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Automedik.cz

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Souhlasím